info
عکس بانک پاسارگاد
category

بانک پاسارگاد محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد (بانک) در محله اکبرآباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، آموزشگاه زبان دانیال، پیتزا سیب، مهمانپذیر کویر و نمایندگی الجی یزد (مرکزی) دهقان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پاسارگاد یزد

در شهر یزد، محله اکبر آباد، بانک پاسارگاد یزد قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 03536282941 با بانک پاسارگاد یزد تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله اکبر آباد می‌توان به بانک پاسارگاد یزد اشاره کرد. بانک حکمت ایرانیان، بانک سپه چمران و بانک صادرات شعبه توحید از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک پاسارگاد یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک پاسارگاد یزد می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک پاسارگاد یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک پاسارگاد یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک پاسارگاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Sina
  سه شنبه 16 خرداد ماه 1402

  خدمات دهی مزخرف بود بعد مسئول پاسخگو نیست برا افتتاح حساب


سایر بانک‌های که در محدوده بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • بانک حکمت ایرانیان
  آیت الله کاشانی، بین 25 و بلوار امام محمد باقر
 • بانک سپه چمران
  خیابان چمران، بین اویسی و مهر
 • بانک صادرات شعبه توحید
  آیت الله کاشانی
 • بانک صادرات
  آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 23 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo