info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین بستنی و فالوده شیرحسین، پمپ بنزین روحانیون، نمایندگی 4002 ایران خودرو، درمانگاه فرهنگیان و داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، بین خیابان معلم و باقرزاده واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین خیابان معلم و باقرزاده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo