info
عکس سپر سازی میلاد
category

سپر سازی میلاد محله نارمک، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی سپر سازی میلاد

سپر سازی میلاد (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله نارمک تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سی و نه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهر کودک شاپرک و مرکز خرید شاپرک و همچنین نمایندگی لاستیک سامان بارز (تایرستان)، نمایندگی مرکزی ماجیکار، سوپر زعفرون، بوستان شبنم و شرکت صدای آب دریا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده سپر سازی میلاد واقع شده‌اند:

 • سپرسازی تهران فایبر
  والائیان، بین علی غنی و اعرابی
 • رادین
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، مظفری نیا، بین علی غنی و صمدی
 • مکانیک خودرو و باطری سازی
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، مظفری نیا، والائیان، بین صمدی و علی غنی
 • باطریسازی آوانیان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • تعمیرگاه
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، اسناوندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سپر سازی میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سپر سازی میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سپر سازی میلاد ندارد.
  neshan logo