info
عکس ایستگاه اتوبوس الموت
category

ایستگاه اتوبوس الموت محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الموت

ایستگاه اتوبوس الموت (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان فیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترک سیگار رها سعادت آباد، موسسه آموزش عالی اندیشه معین، سوپر مارکت سون، مجتمع فنی تهران نمایندگی پرواز و شرکت سپید ماکیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الموت تهران

ایستگاه اتوبوس الموت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پرواز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین الموت و الوند واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الموت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی فانوس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الموت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لادن
  بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی
 • ایستگاه اتوبوس صبحی
  بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الموت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الموت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الموت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین الموت و الوند
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo