info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی) و همچنین خانه استاد شهریار، خانه اردوبادی، موسسه زبان چیت سازان، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران و بانک شهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) تبریز

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان ساعت است. همچنین آژانس مدرس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان بهبود -(مشترک) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
  امام خمینی، بین محبتی و میدان شهید بهشتی
 • ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج
  امام خمینی، بین محبتی و میدان شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس کانون بسیج()
  خیابان حافظ، بین باروقی و ره جو
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، خیابان تئاتر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک) ندارد.
  neshan logo