info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ملت
category

ایستگاه اتوبوس پارک ملت محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ملت

ایستگاه اتوبوس پارک ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب شهید رجایی، دریاچه پارک ملت و بازار صفویه و همچنین بوستان ملت، رستوران یاس، آژانس مسافرتی ایوار، فست فود شیلا (شعبه پارک ملت) و ایستگاه پارک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ملت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک ملت تهران است که در محله جردن - پارک ملت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین انصاری و سلطانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک ملت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

اژانس تاکسی سرویس جام جم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک ملت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس امانیه
  ولیعصر، بین شادی و مهناز
 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  نلسون ماندلا، بین بهرامی و اسفندیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ملت ندارد.
  neshan logo