info
عکس سوپر مارکت پیمان
category

سوپر مارکت پیمان محله فردوسی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت پیمان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سوپر مارکت پیمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، کارخانه آرگو، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه تهرون کندوان، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، میدان فردوسی و اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 19 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت پیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 19 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت پیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت پیمان ندارد.
location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین پارس و خط ویژه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo