عکس سوپر مارکت پیمان
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت پیمان (محله فردوسی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین پارس و میدان فردوسی

موقعیت سوپر مارکت پیمان در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت پیمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه آگر، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، میدان فردوسی و اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین پارس و میدان فردوسی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت پیمان واقع شده‌اند:

 • سوپر پل
  پل حافظ، بعد از ورشو
 • سوپر مارکت رنجبران دیری
  جمهوری اسلامی، بین نوشین و لاله زار نو
 • سوپرمارکت
  مفتح جنوبی، سمیه
 • سوپر شاهین
  انقلاب اسلامی، حمیدالدوله
 • توزیع روکولند
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت پیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت پیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت پیمان ندارد.
  neshan logo