info
عکس ایستگاه اتوبوس مظفر
category

ایستگاه اتوبوس مظفر محله شهرک شهید باقری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مظفر

ایستگاه اتوبوس مظفر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید باقری تهران و خیابان مظفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید باقری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری بهاران و همچنین مجتمع مسکونی برج‌های سفید، ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری، آموزشگاه زیبایی اقاقیا، مرکز چتربازی آسمان آبی سپاروک و خیاطی زنانه چم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مظفر تهران

ایستگاه اتوبوس مظفر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مظفر، بین بوستان و گلستان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مظفر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس باران قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مظفر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مظفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی، نرسیده به میدان دریاچه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
  دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مظفر ندارد.
  neshan logo