info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
category

ایستگاه اتوبوس جهاد وسط محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد وسط

ایستگاه اتوبوس جهاد وسط (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان جهاد - زارعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین دبیرستان امام باقر(ع)، باشگاه آوا، دنیای لنت، مسجد امام محمد تقی و مدرسه علامه طباطبائی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد وسط اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس جهاد وسط اراک است که در محله کشتارگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهاد وسط اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس همسفر صالح قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهاد وسط اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد وسط واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
  جلال آل احمد، بین تفرش و داوران
 • ایستگاه اتوبوس حجاب دو
  شهدا، بین بن بست حمید و بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران
  داوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید امیری
  بلوار امام خمینی، آیت الله کاشانی، بین صادق و تختی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد وسط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد وسط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد وسط ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo