info
عکس رستوران شباهنگ
category

رستوران شباهنگ محله باغ نگار، اصفهان

درباره‌ی رستوران شباهنگ

رستوران شباهنگ (رستوران) در محله باغ نگار اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. این رستوران یکی از هفده رستوران در محله باغ نگار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین میدان فیض، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، اداره پست فیض، ساندویچ کباب ترکی و نگارستان امام قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران شباهنگ اصفهان

این رستوران در‌ شهراصفهان میر فندرسکی شرقی، قرار گرفته است.

رستوران شباهنگ اصفهان از رستوران‌های محبوب محله باغ نگار است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران ایتالیایی ژیوار، خانه فینگر فود تجدد، رستوران های لند، رستوران آبنوس و رستوران غذای تهرون قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله باغ نگار کافه رستوران گراف، قهوه شهریار و تریا آلونک هستند که در نزدیکی رستوران شباهنگ اصفهان قرار گرفته اند.

چطور به رستوران شباهنگ اصفهان برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران شباهنگ اصفهان را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

از امتیازهای خوب رستوران شباهنگ اصفهان این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران شباهنگ اصفهان ایستگاه اتوبوس پل فردوسی می‌باشد.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران شباهنگ اصفهان رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران شباهنگ واقع شده‌اند:

 • رستوران ایتالیایی ژیوار
  سعادت آباد (آزادگان)، بابا رکن الدین ( 14)
 • خانه فینگر فود تجدد
  سعادت آباد (آزادگان)، بین نظام 16 و بابا رکن الدین
 • رستوران های لند
  ابوالحسن اصفهانی، مادی نیاصرم
 • رستوران آبنوس
  آپادانا اول (قدوسی)، بین آپادانا اول و باغ توت
 • رستوران غذای تهرون
  مصلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران شباهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران شباهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران شباهنگ ندارد.
  neshan logo