info
عکس سوپرمارکت کیهان
category

سوپرمارکت کیهان محله عباس آباد - اندیشه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت کیهان

سوپرمارکت کیهان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان میرزایی زینالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ سهیل و همچنین بستنی سی دا، پمپ بنزین اختصاصی 133 سهروردی، فناوری اطلاعات پارمیس، قنادی ناتلی و فیدیلیو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت کیهان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت دریانی
  مفتح شمالی، دوازدهم
 • سوپر مارکت مطهری
  مطهری، بین مهرداد و مفتح
 • هایمارت - فروشگاه آرتین
  شریعتی، ساری
 • سوپر مارکت اخوان
  شریعتی، احمدیان، نظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتمادسجادی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت کیهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت کیهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت کیهان ندارد.
  neshan logo