info
عکس مرغ و ماهی خلیج فارس
category

مرغ و ماهی خلیج فارس یزد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرغ و ماهی خلیج فارس

مرغ و ماهی خلیج فارس (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در یزد و خیابان موسی بن جعفر ۱۶ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی خدمات مسلمان نژاد، خودپرداز بانک سپه، ایستگاه اتوبوس مهدی، پروتئین و گوشت حسینی و باشگاه ورزشی تناسب (ویژه بانوان) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده مرغ و ماهی خلیج فارس واقع شده‌اند:

 • مرغ و ماهی حامد
  خیام، بین 4 و رازقی
 • گوشت فروشی نجفی
  بلوار دهه فجر، بین شهید ادهمی و محمدعلی ملک ثابت
 • مرغ و ماهی اسماء
  امام مهدی، بین حسن نسا 25 و مهدی 27
 • سوپرگوشت حسن نجفی
  بلوار دهه فجر، بین فجر 34 و شهید دهقان
 • قصابی
  بلوار دهه فجر، خداپرست
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید علی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرغ و ماهی خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرغ و ماهی خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرغ و ماهی خلیج فارس ندارد.
  neshan logo