info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ملی هوافضا و همچنین پارکینگ 77، ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه و وسایل ورزشی پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی تهران

در شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران ، ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مطهری، بین ملاصدرا و علامه جعفری واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر گشت روزبه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک دانشگاه پایانه آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام خمینی، بین دانشجو و شهرک دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  امام خمینی، بین دانشگاه و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس فاز دانشجوئی
  پروفسور حسابی، بین دانشجو و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی ندارد.
  neshan logo