عکس شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.0
15 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

موقعیت شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این پایانه یکی از دوازده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، پارکینگ توقیفی عرفان، مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب، ترمینال تاکسی های بین شهری و پارکینگ بهار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

تلفن تماس: 02144659338


سایر پایانه‌های که در محدوده شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی واقع شده‌اند:

 • ورودی پایانه اتوبوس بی آرتی
  بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی
 • ترمینال
  بزرگراه جناح، دانش، بعد از رحمانی
 • سر خیابان جناح
  (4.0)
  بزرگراه جناح، میدان آزادی
 • ایستگاه تاکسی ویژه ترمینال غرب
  (5.0)
 • شرکت مسافربری بیابانی
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خطی تهران چالوس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی سواری کرایه آزادی ندارد.
  neshan logo