info
عکس ایستگاه اتوبوس فرمانداری
category

ایستگاه اتوبوس فرمانداری محله زعفرانیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرمانداری

ایستگاه اتوبوس فرمانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله زعفرانیه تهران و خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم و مرکز خرید پالادیوم و همچنین کافه رستوران دژاوو، کلینیک ارتودنسی دکتر جمیلیان، شیرینی لوندر، سویت بلیس و دکتر امیرآروین سازگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران است که در محله زعفرانیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی، بین شادیانه و حیدری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین مدرن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرمانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه افشار تخلیه
  بزرگراه مدرس، پل پارک وی
 • ایستگاه اتوبوس کاظمی
  ولیعصر، بین سلمک و افراز
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرمانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرمانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرمانداری ندارد.
  neshan logo