info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی محله عیدگاه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهید حاج حسنی کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آرمان و همچنین هتل امامت، مجتمع آموزشی فرهنگی امامت، خانه تاریخی غفوری، دبیرستان شهید برونسی - دوره اول و مجتمع اقامتی فرهنگیان 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله عیدگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس موزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید محسن حججی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی
  بلوار طبرسی جنوبی، بین طبرسی 4 و طبرسی 6
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 5
  بلوار شیرودی، بین شیرودی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo