info
عکس کاشی و سرامیک نصر
category

کاشی و سرامیک نصر محله اسکان، یزد

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کاشی و سرامیک نصر

کاشی و سرامیک نصر (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این مکان یکی از پنج مرتبط با صنعت ساختمان در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان، داروخانه دکتر شیروانی، فروشگاه سادات، مسجد امام علی و ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده کاشی و سرامیک نصر واقع شده‌اند:

 • خدمات شیروانی
  آزادگان، 17 شهریور
 • سنگ پالاس
  آزادگان، آزادگان 52
 • آهن آلات پورمحمدی
  آزادگان، خیابان خورشید، بهار، بین شهید محسن رحیمی و بهار 27
 • مجتمع سنگ سایا
  شهید دهقان، بین میدان صنعت و اسکان
 • سنگ سعادت
  شهید دهقان، نرسیده به میدان صنعت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کاشی و سرامیک نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کاشی و سرامیک نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کاشی و سرامیک نصر ندارد.
  neshan logo