info
عکس شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده
category

شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده محله عباس آباد - اندیشه، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده

شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان عباس میرزا واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و شش فروشگاه لوازم الکترونیک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین بازار اندرویدی مایکت، خانه فرهنگ دال، ماگستان، موسسه حسابداری معین تراز و پیرایش سناتور قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران

آدرس فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران، شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه و است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02188456429) تماس بگیرید. فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله عباس آباد - اندیشه است و مشتریان زیادی دارد. دزدگیر ماشین زنون، فروشگاه شیرازی و آروین افزار الکترونیک فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سهروردی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده واقع شده‌اند:

 • دزدگیر ماشین زنون
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین نکیسا و مهرداد
 • فروشگاه شیرازی
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین تیرداد و نکیسا
 • آروین افزار الکترونیک
  سهروردی شمالی، سرمد، بین مرغاب و مرجان
 • سنسور وزیری
  سهروردی شمالی، حسینی - سورنا، صحاف زاده
 • بهین گارانتی
  شریعتی، هویزه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پویا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ارتباطات و اطلاعات آسیا فن ایده ندارد.
  neshan logo