info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار
category

ایستگاه اتوبوس تالار (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار

موقعیت ایستگاه اتوبوس تالار اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تالار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکان وب و همچنین بیمه دانا سرپرستی منطقه چهار اصفهان، مسجد امیرالمومنین (ع)، دفتر خدمات قضایی کد 93305002، شرکت سپاهان دانه پارسیان و مجموعه شهر شاد و سلامت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار

در شهر اصفهان، خیابان جی غربی، ایستگاه اتوبوس تالار قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، نرسیده به رشحه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تالار عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حمزه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تالار، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تالار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قدسي
  خواجه عمید، شهید غلامرضا قلانی، تالار، بین شهید طالبی و البرز
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مرواريد
  هشت بهشت شرقی، 12متری سجاد، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار ندارد.
  neshan logo