عکس استودیو طراحی لباس پرنیا
category

استودیو طراحی لباس پرنیا (محله دهقان ویلا، کرج)

مزون و فروشگاه لباس زنانه
5.0
1 رای
استان البرز کرج استان البرز، کرج، شهید بهشتی، دهقان ویلا اول، اول

موقعیت استودیو طراحی لباس پرنیا در محله دهقان ویلا کرج را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

استودیو طراحی لباس پرنیا (مزون و فروشگاه لباس زنانه) در محله دهقان ویلا کرج و خیابان اول واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس زنانه در محله دهقان ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی بانوان الزهرا، رستوران دلنوازان، کارواش نانو بخار فرشته، فروشگاه زنجیره ای جانبو و نمایندگی ایران خودرو قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، شهید بهشتی، دهقان ویلا اول، اول

تلفن تماس: 02634491059


سایر فروشگاه‌های لباس زنانه که در محدوده استودیو طراحی لباس پرنیا واقع شده‌اند:

 • پوشاک بارداری آنا شعبه میدان شهدا
  شهید بهشتی، بین دهقان ویلای دوم و مطهری
 • پوشاک زنانه پرین
  شهید بهشتی، دهقان ویلای دوم، بین ششم و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نکیسا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استودیو طراحی لباس پرنیا کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  لباس زنانه فروشگاه فروشی بوتیک مزون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد استودیو طراحی لباس پرنیا کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استودیو طراحی لباس پرنیا کرج ندارد.