info
عکس کافه وادی
category

کافه وادی محله ونک، تهران

درباره‌ی کافه وادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافه وادی (کافی‌شاپ) در محله ونک تهران و خیابان قبادیان غربی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از 132 کافی‌شاپ در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین ایسوس ایران، مجتمع تجاری اسکان، آزمایشگاه مسعود، گلفام سفر و عکسباران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه وادی تهران

کافی شاپ کافه وادی تهران در شهر تهران محله ونک واقع شده است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، ولیعصر، قبادیان غربی است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ کافه وادی تهران، با شماره تلفن آن 02188198455 تماس بگیرید. شما می‌توانید فضای کافی شاپ کافه وادی تهران و منوی آن را در وب‌سایت آن به آدرس cafeyab.com ببینید.

کافی شاپ کافه وادی تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله ونک است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافه وادی تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافه وادی تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس مدرس توقف دارند، استفاده کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه وادی تهران را به شما نشان می‌دهد. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه وادی تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nafas80 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه وادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافه وادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه وادی ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، قبادیان غربی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کافه وادی

شنبه 09:30 تا 22:30
یک‌شنبه 09:30 تا 22:30
دوشنبه 09:30 تا 22:30
سه‌شنبه 09:30 تا 22:30
چهارشنبه 09:30 تا 22:30
پنج‌شنبه 09:30 تا 22:30
جمعه 17:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo