info
عکس ایستگاه اتوبوس ایزدی
category

ایستگاه اتوبوس ایزدی محله کرمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایزدی

ایستگاه اتوبوس ایزدی (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان گلشن دوست واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین آیس پک شعبه مجیدیه، سوپر گوشت نصیری، مسکن اندیشه ، سی دی نقش و کبابی امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایزدی تهران

ایستگاه اتوبوس ایزدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کرمان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلشن دوست، بین قاری و هشت متری انوار می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایزدی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس زیتون را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایزدی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قدوسی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بین یاوری نژاد و آقابیگی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین شانزدهم و امیری کلاش
 • ایستگاه اتوبوس پل
  استاد حسن بنا جنوبی، بین گنجی و مقیسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایزدی ندارد.
  neshan logo