info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی (محله ابوذر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی

ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین پردیس سینمایی زندگی، برگر 1358، فروشگاه رفاه، بوستان میعاد و کرپ کافه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ابوذر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهرگان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه بنت الهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مختاری، قانع، بین حصارکی و خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهرگان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo