عکس ایستگاه اتوبوس دژبان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دژبان (محله آل احمد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین جمالزاده و پروین

موقعیت ایستگاه اتوبوس دژبان در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دژبان (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، کانون بازنشستگان ارتش (آجا) دفتر مرکزی، خانه موسیقی ایران، تالار پذیرایی کیمیا و سفارت جمهوری اسلامی پاکستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دژبان

ایستگاه اتوبوس دژبان در شهر تهران، محله آل احمد و خیابان دکتر فاطمی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر فاطمی، بین جمالزاده و پروین است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دژبان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو کارگر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دژبان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین جمالزاده و پروین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دژبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  بزرگراه شهید چمران، بعد از الیزابت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دژبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دژبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دژبان ندارد.
  neshan logo