info
عکس ایستگاه اتوبوس دژبان
category

ایستگاه اتوبوس دژبان محله آل احمد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دژبان

ایستگاه اتوبوس دژبان (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز چشم پزشکی بصیر، شرکت آسان کارت، تالار مروارید، هتل شایستگان مرکز و سفارت جمهوری اسلامی پاکستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دژبان تهران

ایستگاه اتوبوس دژبان تهران در شهر تهران، محله آل احمد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر فاطمی، نرسیده به پروین است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دژبان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دژبان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دژبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  بزرگراه شهید چمران، بین الیزابت و ستارخان
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دژبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دژبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دژبان ندارد.
  neshan logo