عکس ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا (محله مصلی، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین حاج کوکبی و 15 خرداد

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا در محله مصلی رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی رشت و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی، درمانی شفا رشت و پاساژ آدینه و همچنین هتل پامچال، میدان مصلی (توشیبا)، شیرینی سرای شاخه نبات، ایستگاه توشیبا - یخ سازی و شرکت صنعتی پارس خزر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا است که در محله مصلی بلوار امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین حاج کوکبی و 15 خرداد واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از رشت دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی رفاه گشت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین حاج کوکبی و 15 خرداد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توشیبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد قدس
  آزادگان، بین حمزه زاده و اهدای خون
 • ایستگاه اتوبوس سه راه باهنر
  بلوار امام خمینی، بین زنده دل 1 و بلوار باهنر
 • ایستگاه اتوبوس اب و فاضلاب
  بلوار امام خمینی، نرسیده به انبار نفت
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین شهید معاف و اهدای خون
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا ندارد.
  neshan logo