info
عکس کسری مارکت
category

کسری مارکت محله دزاشیب - حکمت، تهران

فروشگاه مواد غذایی
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کسری مارکت

کسری مارکت (فروشگاه مواد غذایی) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان سلیمانی شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه مواد غذایی در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توانبخشی رفیده و مرکز خرید روبان نور و همچنین دونر گاردن، رستوران لبنانی لبینا، شایان گشت، نمایندگی رسمی شیائومی و کلینیک رویان سلامت-آپاما قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کسری مارکت تهران

فروشگاه کسری مارکت تهران در شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت، واقع شده است. فروشگاه کسری مارکت تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله دزاشیب - حکمت به شمار آورد. خواربار عباسی، فروشگاه هفت و لبنیات سنتی حیدر بابا فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کسری مارکت تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کسری مارکت تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید لواسانی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کسری مارکت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه کسری مارکت تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب کسری مارکت در تهران

کسری مارکت در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده کسری مارکت واقع شده‌اند:

 • خواربار عباسی
  دزاشیب، کریمی، بین آغاسی و قاسمی
 • فروشگاه هفت
  دزاشیب، رمضانی، جهان سوز
 • لبنیات سنتی حیدر بابا
  صبا، کریمی، بین ثابتی و واعظی
 • سوپر سما
  بزرگراه صدر، بهار شمالی، پورحیدری غربی، صفا
 • فروشگاه سورنا
  هاشمی علیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عشق پرسپولیس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کسری مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کسری مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کسری مارکت ندارد.
  neshan logo