info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت
category

ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت

ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان افق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ساحل شرق و همچنین مدرسه ابتدایی مقداد، دانشکده ایمنی دانشگاه شهید بهشتی، میدان افق و ایستگاه اتوبوس پارک ساحل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت تهران، شهر تهران، محله حکیمیه است. این ایستگاه اتوبوس در خلعتبری، افق واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبخیز واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیمیه پایانه علم و صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرم
  بابائیان، فجر، گلریز دوم، شهید کلثومی (خرم)، بین پگاه سوم و پگاه دوم
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه
 • ایستگاه اتوبوس شیدائی
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیمیه پایانه علم و صنعت ندارد.
  neshan logo