info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار
category

ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار محله باغ آذری، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار

ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد ترمینال جنوب، مجتمع قضایی بعثت (دادگاه های جزائی-حقوقی)، باشگاه بعثت، ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب و پمپ گازوئیل پایانه جنوب 226 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ترمینال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار تهران است که در محله باغ آذری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ترمینال جنوب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس برادران گلکار بجز هادی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 30 آبان ماه 1402

  چی بگم والا ؟ ایستگاه اتوبوسه دیگه . ولی چون ایستگاه اول پایانس، همیشه جا برای نشستن هست.

 • avatar
  ahad b
  یکشنبه 30 مهر ماه 1402

  ایستگاه پایانه جنوب اولین ایستگاه سامانه ۴ میباشد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه جنوب پایانه شهید افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس خدمات شهری
  شوش، بین ادب و رخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار ندارد.
  neshan logo