info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان محله تهرانسر مرکزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر مرکزی تهران و خیابان لاله واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر مرکزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان نرگس و پاساژ رحیمیان و همچنین آرایشگاه الی، فروشگاه پلاسکو تهرانسر، پاساژ رضا، کلینیک دندانپزشکی مبین و آموزشگاه موسیقی فیوژن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانسر مرکزی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لاله، بین تهرانسر و غزال قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صدف قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پویان ندارد.
location استان تهران، تهران، لاله، بین تهرانسر و غزال
ثبت نظر و تصویر
neshan logo