info
عکس ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی
category

ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی

ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و خیابان مشهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ارشاد و همچنین بیمارستان دامپزشکی آبان، پارس شیمی، مواغذایی رحیمی، کارگاہ پوشاک ارمان و قنادی عبادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی اراک

در شهر اراک، محله رنگرزها ، ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ادبجو، مشهد، بین موچانی و کاظم یعقوبی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس محبت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاظم یعقوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قائم مقام
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین فروردین و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد محمودیه
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها
  بلوار آیت الله غفاری، بین قیصری 2 و جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاظم یعقوبی ندارد.
  neshan logo