info
عکس آسیا صنعت یزد
category

آسیا صنعت یزد محله دشتی، حمیدیا

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آسیا صنعت یزد

آسیا صنعت یزد (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله دشتی حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران جعفری 2، سوپر مارکت دهقان، فروشگاه دهقان، تعمیرگاه تخصصی ایران پژو و آسیا صنعت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا

برای رفتن به فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله دشتی و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03538232660 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله دشتی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند صدای جوان، سیال کنترل و دوربین مداربسته آلتون سیستم در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آسیا صنعت یزد حمیدیا دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده آسیا صنعت یزد واقع شده‌اند:

 • صدای جوان
  (5.0)
  بلوار پاسداران، ایثار
 • سیال کنترل
  (5.0)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و 16
 • دوربین مداربسته آلتون سیستم
  (5.0)
  بلوار جهاد
 • تعمیرگاه تخصصی ایران پژو
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آسیا صنعت یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آسیا صنعت یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آسیا صنعت یزد ندارد.
  neshan logo