info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان مجاهدین اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری و خانه موزه شهید رجایی و همچنین درمانگاه دندانپزشکی حضرت محمد رسول الله، انتشارات امیری، راستین بازار، پلیس + 10 بهارستان و بوستان ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو تهران در شهر تهران، محله ایران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان شهدا قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید اندرزگو ندارد.
location استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام
ثبت نظر و تصویر
neshan logo