info
عکس ایستگاه اتوبوس کاشانک
category

ایستگاه اتوبوس کاشانک محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاشانک

ایستگاه اتوبوس کاشانک (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پور ابتهاج (دارآباد) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه اختصاصی پهلوی دوم و همچنین شیرینی شان بابا، الو پیتزا، پلیس - 10، تهیه غذا مرشد و کلینیک دامپزشکی روما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاشانک تهران

ایستگاه اتوبوس کاشانک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاشانک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، تقاطع صبوری بروید. ایستگاه اتوبوس کاشانک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس البرز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاشانک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاشانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم
 • ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران
  پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و کوهپایه یکم
 • ایستگاه اتوبوس نیاوران
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاشانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاشانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاشانک ندارد.
  neshan logo