info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار وکیل آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک ملت و آبنمای بزرگ پارک ملت و همچنین مسجد پارک ملت، پاتوق کتاب، ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی، خودپرداز بانک اقتصاد نوین و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پارک ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی را می‌توانید در شهر مشهد، محله آزادشهر بلوار وکیل آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار وکیل آباد می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو پارک ملت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی خزر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سجاد 22
  بلوار سجاد، بین سجاد 24 و عمید
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بزرگراه شهید کلانتری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد مهدی حسینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه آزادی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی ندارد.
  neshan logo