info
عکس ایستگاه اتوبوس شهربازی
category

ایستگاه اتوبوس شهربازی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهربازی

ایستگاه اتوبوس شهربازی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان آیت الله اراکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی لاله و همچنین رستوران کوهستان، شرکت صنایع آلومرول نوین اراک، خودپرداز بانک سامان و ایستگاه اتوبوس آونگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهربازی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس شهربازی اراک، شهر اراک، محله شهر صنعتی است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله اراکی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهربازی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی ترمینال هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهربازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماشین سازی
  بلوار کارگر، میدان صنعت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهربازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهربازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهربازی ندارد.
  neshan logo