info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی (محله تهرانپارس غربی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و ایران آی تی سنتر و همچنین بستنی نعمت، کارواش آ.ب.س، شیشه اتومبیل مجتبی، لوازم یدکی پرشین ( مهرابی ) و خدمات برق اتومبیل امامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید قائمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتماد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی ندارد.
  neshan logo