info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی قصر نشاط، تالار پذیرایی قصر نشاط، کافه رستوران رامادا، کافه مدس و نانوایی سنگک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه حکیم، بلوار اباذر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید ستاری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی پارسیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پیروان امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شطرنج
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس پرواز
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس رسول اکرم
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، رسول اکرم(ص)
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صفا
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام ندارد.
  neshan logo