عکس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد مشاهده در نقشه نشان
category

اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد

اداره و سازمان دولتی
استان خراسان رضوی استان خراسان رضوی، بزرگراه مشهد - قوچان

موقعیت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد (اداره و سازمان دولتی) در خراسان رضوی، شهرستان مشهد و بزرگراه مشهد - قوچان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه شیر پگاه خراسان، بانک کشاورزی، موکب شیرپگاه و پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، بزرگراه مشهد - قوچان

تلفن تماس: +985135421147

ساعت کاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد

 • شنبه07:00 - 02:00
 • یک‌شنبه07:00 - 02:00
 • دوشنبه07:00 - 02:00
 • سه‌شنبه07:00 - 02:00
 • چهارشنبه07:00 - 02:00
 • پنج‌شنبه07:00 - 02:00
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amini (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

اداره راهداری خراسان رضوی اداره راهداری و حمل نقل جاده ای مشهد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد اداره راهداری وحمل ونقل جاده ایی مشهد شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد

 • avatar
  💎پارسا💎 (شهریار سطح ۸) یکشنبه 25 اردیبهشت ماه 1401

  یه عده انسان های زحمت کش اینجا هستند که امینت و آرامش جاده های مارو فرآهم می‌کنند چه در گرما و چه در سرما همیشه کنار مردم شهرشون هستند... خدا قوت

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد ندارد.
neshan logo