info
عکس بانک کشاورزی
category

بانک کشاورزی محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی بانک کشاورزی

بانک کشاورزی (بانک) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین مانا درب، نانوایی کرنو، هنرستان فنی حرفه ای شهدای نعیم آباد، فروشگاه پلی کربنات یزد و تلاش رنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک کشاورزی یزد

بانک کشاورزی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. بانک کشاورزی یزد یکی از بانک‌های خوب محله آبشاهی است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک رفاه و بانک سپه دانشجو بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک کشاورزی یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس کوچه 23، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک کشاورزی یزد می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. یادتان باشد در صورتی که به بانک کشاورزی یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک کشاورزی یزد را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک کشاورزی واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 14 و شهید مرتضی صالحیه
 • بانک سپه دانشجو
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک کشاورزی ندارد.
  neshan logo