info
عکس شهرک امیرالمومنین
category

شهرک امیرالمومنین محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی شهرک امیرالمومنین

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

شهرک امیرالمومنین (شهرک مسکونی) در محله قصر فیروزه 1 تهران واقع شده است. این شهرک یکی از شانزده شهرک مسکونی در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک تخصصی شهدای نوهد نزاجا، کارواش هجرت، خدمات برق خودرو اسحاق، پرواز تفریحی پاراگلایدر پارادایس و مجتمع تعمیرگاهی شهرک امیرالمومنین قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رامتین۲۵۳۵ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک امیرالمومنین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک امیرالمومنین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک امیرالمومنین ندارد.
neshan logo