info
عکس مسجد و حسینیه آتی ساز
category

مسجد و حسینیه آتی ساز محله سعادت آباد، تهران

درباره‌ی مسجد و حسینیه آتی ساز

مسجد و حسینیه آتی ساز (مسجد) در محله سعادت آباد تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران هیت، مجموعه ورزشی و تندرستی آتیران، فروشگاه افق کوروش (شعبه آتی ساز)، آتیس فود و گل فروشی آتی ساز قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد و حسینیه آتی ساز واقع شده‌اند:

 • مسجد شهید چمران
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، مدرسه، 12 متری محمدی، بین رز و سوری
 • مسجد جامع الزهرا
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، نوراللهی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فروغی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد و حسینیه آتی ساز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد و حسینیه آتی ساز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد و حسینیه آتی ساز ندارد.
  neshan logo