info
عکس ایستگاه اتوبوس سرداران
category

ایستگاه اتوبوس سرداران اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرداران

ایستگاه اتوبوس سرداران (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار تهران، سعید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف، بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین مصلّی بیت المقدّس اراک، بوستان ملّت، کله پزی فراهانی، نمایندگی ایران‌خودرو معطری و دروازه تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرداران اراک

ایستگاه اتوبوس سرداران اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله مدرس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار تهران، سعید واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرداران اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دوستان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرداران اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس امام رضا
  بلوار شهید شیرودی، قهرمان
 • ایستگاه اتوبوس سهرابی
  شهید رجایی، فریدی، بین ب. سهرابی و نشاط 1
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و وحید بخشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرداران ندارد.
  neshan logo