info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین میدان قزوین، صنایع پیچ و مهره آژاکس، صنایع پیچ و مهره پایا، سایپا یدک مهدوی (قائم) و فروشگاه مبل و میز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین تهران

در شهر تهران، محله قلمستان - براداران جوادیان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مخصوص قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo