عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین (محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین سیم بکسل کاسپین، میدان قزوین، مهمانپذیر فردوسی، قفسه بندی یوسفی و صنایع پیچ و مهره آژاکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین

در شهر تهران، محله قلمستان - براداران جوادیان خیابان کارگر جنوبی، ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو منيريه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه قزوین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین قدمی و سرزعیم
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  کارگر جنوبی، بین سیما و حکیمی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  معیری، کمالی، بین پنجم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین ندارد.
  neshan logo