info
عکس بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز)
category

بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز)

بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) (بیمارستان) در محله ابن سینا یزد و بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از شش بیمارستان در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، بیمارستان اطفال دکتر مسعودی، پد بالگرد امداد بیمارستان شهید صدوقی یزد، خودپرداز بانک ملت و مرکز تحقیقات مادر و نوزاد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد

بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد در شهر یزد محله ابن سینا، است.برای رسیدن به این بیمارستان باید به آدرس دقیق استان یزد، یزد، بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان بروید. شماره تلفن بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد 38224000 است که پاسخگوی سؤالات شما درباره این بیمارستان می‌باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به وب‌سایت این بیمارستان به آدرس ssu.ac.ir مراجعه کنید.

بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد یکی از بیمارستان‌های خوب در محله ابن سینا و شهر یزد است.در این بیمارستان خدمات مختلفی به بیماران ارائه می‌شود. چندین داروخانه از جمله داروخانه دکتر رمضانی، داروخانه اسعدی و داروخانه دکتر کاظمی پور در اطراف این بیمارستان قرار دارند. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان مرتاض و بیمارستان دکتر مجیبیان نیز در نزدیکی بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد برویم؟

برای رفتن به بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. در نزدیکی این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس قربانی قرار دارد. نقشه و مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را به شما معرفی می‌کند. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو همراه با اطلاعات دقیقی از این بیمارستان روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا تصاویری از بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) یزد را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) واقع شده‌اند:

 • بیمارستان آنکولوژی صادقیان
  بلوار ابن سینا
 • اورژانس اطفال شهید صدوقی
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان، بین نیلوفر 2 و 6
 • بیمارستان زنان کوثر
  (4.0)
  بلوار ابن سینا
 • بیمارستان اطفال دکتر مسعودی
  (2.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان شهید صدوقی
  (4.2)
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز) ندارد.
  neshan logo