info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی

ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری کاویان و همچنین ایرانیکارت، مجتمع آموزشی امیرکبیر، کافه کتاب، مطب دکتر محمدرضا حقایق (متخصص عفونی داخلی) و بستنی ایتالیایی لابریت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اصفهان، شهر اصفهان، محله بهار آزادی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهار باغ بالا، بین ناز و شریعتی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نماز جمعه
  سعادت آباد (آزادگان)، مصلی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه دی
  توحید میانی، ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اصفهان
  هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی
 • ایستگاه اتوبوس خانه کارگر
  دانشگاه، بین توحید و کارگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی ندارد.
  neshan logo