عکس فلافل چشمک 2
category

فلافل چشمک 2 (قرچک)

فست فود
استان تهران قرچک استان تهران، قرچک، بلوار امام خمینی، بلوار رفسنجانی، بلوار اصلی طلائیه، 16 متری اول شمالی، بین بهار شمالی 17 و 18

موقعیت فلافل چشمک 2 قرچک را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در قرچک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فلافل چشمک 2 (فست فود) در قرچک و خیابان 16 متری اول شمالی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه، پیتزا دی دو، دبیرستان نمونه دولتی انصار المهدی (عج)، کافه ژوان و گیم نت آلفا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فست‌فودهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، قرچک، بلوار امام خمینی، بلوار رفسنجانی، بلوار اصلی طلائیه، 16 متری اول شمالی، بین بهار شمالی 17 و 18

تلفن تماس: 09127912427


سایر فست‌فودهای که در محدوده فلافل چشمک 2 واقع شده‌اند:

 • پیتزا دی دو
  (3.1)
  بلوارشهیدقاسم سلیمانی، بلوار امام خمینی
 • فلافل چشمک 1
  (4.2)
  16 متری دوم، بهار شمالی بیست
 • فست فود روژه
  (3.3)
  بلوارشهیدقاسم سلیمانی، نرسیده به 30 متری کارگر
 • فست فود تیامو
  (4.3)
  فرمانداری، بهار شمالی 31، بهار شمالی 34، بهار شمالی 35، بین بهار 32 و 36
 • پیتزا ساندویچ گلبرگ
  (3.0)
  بلوار امام خمینی، صیاد شیرازی، 30 متری کارگر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qabile (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلافل چشمک 2 قرچک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد فلافل چشمک 2

  • avatar
   reza (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 02 دی ماه 1400

   کیفیت عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فلافل چشمک 2 قرچک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلافل چشمک 2 قرچک ندارد.