info
عکس امداد باتری یزد
category

امداد باتری یزد یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی امداد باتری یزد

امداد باتری یزد (فروشگاه مرتبط با خودرو) در یزد و خیابان محمد علی حصیب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خیاطی فدک، نانوایی روشن، کافه طهرون و تشخیص رنگ خودرو امید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مرتبط با خودروی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده امداد باتری یزد واقع شده‌اند:

 • لاستیک برادران زکی زاده (مجتبی زکی زاده)
  موسی بن جعفر، بین میدان صاحب الزمان و زیبا
 • لاستیک دهقان نسب
  بلوار دهه فجر، بین فجر 62 و 64
 • دوزندگی و تزئینات اتومبیل مرسدس
  بلوار دهه فجر، نرسیده به 39
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bahram (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی امداد باتری یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد امداد باتری یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه امداد باتری یزد ندارد.
  neshan logo