info
عکس کافی فی
category

کافی فی محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی کافی فی

کافی فی (کافی‌شاپ) در محله شیخ هادی تهران و خیابان پرتوی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفتاد کافی‌شاپ در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، عمارت نوفل لوشاتو ، موبایل فیکس و کافه تئاتر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو تئاترشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافی فی تهران

کافی شاپ کافی فی تهران در شهر تهران محله شیخ هادی قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، ولیعصر، پرتوی، بین فردا و آراکلیان بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ کافی فی تهران، با شماره تلفن آن 02166964535 تماس بگیرید.

کافی شاپ کافی فی تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله شیخ هادی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافی فی تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی در نزدیکی کافی شاپ کافی فی تهران قرار دارد. ایستگاه مترو تئاترشهر هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافی فی تهران را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافی فی تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی فی واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران خلاقیت
  انقلاب اسلامی، قدس، بین بزرگمهر و زرین کوب
 • کافه رستوران پاتس
  انقلاب اسلامی، ابیورد
 • کافه نومد
  انقلاب اسلامی، قدس، بین بزرگمهر و دانشگاه
 • کافه بستنی خاتون
  انقلاب اسلامی، بین فخر رازی و دانشگاه
 • کافه میکادو
  انقلاب اسلامی، دانشگاه، پور جوادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kamran (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی فی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی فی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی فی ندارد.
  neshan logo