عکس Nemo Play House دنیای بازی نمو
category

Nemo Play House دنیای بازی نمو (چالوس)

مکان عمومی
3.0
3 رای
استان مازندران چالوس استان مازندران، چالوس، بلوار تختی، بین کوچه دریای 20 و بن بست دریای 21

موقعیت Nemo Play House دنیای بازی نمو چالوس را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چالوس را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

Nemo Play House دنیای بازی نمو در چالوس و بلوار تختی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رادیو دریا، دنیای بازی نمو، نان داغ کباب داغ ناب، سوپر مارکت فرهاد و کباب متری دستک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مازندران، چالوس، بلوار تختی، بین کوچه دریای 20 و بن بست دریای 21

تلفن تماس: 01152248179


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط غلامی46 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی Nemo Play House دنیای بازی نمو چالوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد Nemo Play House دنیای بازی نمو چالوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه Nemo Play House دنیای بازی نمو چالوس ندارد.