info
عکس دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس
category

دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس محله آل احمد، تهران

دانشکده

درباره‌ی دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس

دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس (دانشکده) در محله آل احمد تهران و خیابان گردآفرید، اعتمادزاده واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده دانشکده در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده علوم انسانی، اداره پست، کافه کتاب گالری مدرس و کتابخانه مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402

  دانشکده فنی و مهندسی که شامل دانشکده های برق و کامپیوتر و مهندسی عمران و محیط زیست و .. هست

  3

سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس واقع شده‌اند:

 • دانشکده علوم اجتماعی
  دکتر احمدی
 • دانشکده مدیریت و اقتصاد (در حال ساخت)
  بزرگراه شهید چمران
 • دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵
 • دانشکده پزشکی
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها
  (5.0)
  گردآفرید، اعتمادزاده، بین دانش و فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس ندارد.
  neshan logo